Cengiz Şahin

Cengiz Şahin

1970 Samsun doğumlu. Evli ve 2 çocuk babası. İstanbul Üniversitesi Tütün Eksperleri Yüksekokulu’ndan 1991 yılında mezun oldu. 1992 yılında TEKEL Genel Müdürlüğü Samsun - 19 Mayıs Yaprak Tütün İşletme Müdürlüğü’nde “Tütün Teknolojisi Mühendisi-Tütün Eksperi” olarak mesleğe başladı. Ege, Marmara, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde “Yaprak Tütün Ekspertizi” , “Bakım Amirliği” yaptı. Kapatılmadan önce “Samsun Y.T. İşletme Müdürlüğü İhracat Şube Amirliği” görevini yürütmekteydi. Halen, 2010 yılında atandığı “Samsun Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nde” mühendis olarak görev yapmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir Yorum

 1. 1
  cengiz şahin

  cengiz şahin

  ORGANİC TOBACCO An oasis of hope for US Leaf

  ORGANİK TÜTÜN Birleşik devletler için bir umut ışığı ( vahası )
  ………………………
  …………..
  yukarıdaki cümlenin tercimesinde bir eksik var . Cümlenin çevirisinin ” ORGANİK TÜTÜN Birleşik Devletler Tütüncülüğü için bir umut ışığı ” şeklinde olması gerekiyordu . Gözümden kaçmış , düzelteyim istedim . Ayrıca okurlardan özür diliyorum , daha önce farketmemişim .

  Bir de hatırlatma ; Bu cümleden , 2008 yılı içinde ” Birleşik Devletler Tütüncülüğü “nün sıkıntılı bir süreçten geçtiğini anlıyoruz . Acaba bu gün için durum nedir ?!

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Toprak Onur Yaşam