İlgili Yazılar

Bir Yorum

 1. 1
  cengiz şahin

  cengiz şahin

  BAT ın , TEKEL in İsim hakkı ve Sigara harmanlarının reçetelerini v.s. v.s. Yabancı girişimcilerin parası ile satın almak nasıl bir girişimcilik oluyormuş ta sayın Serdar Örs beyefendi , ” Girişimci ve Lider ” olarak bir Panele davet edilmiş :)

  Bence o yumurtalar yanlış kişiye atılmış , Serdar bey sadece davete icabet etmiş , kendisine haksızlık ve saygısızlık yapılmış . O yumurtalar , Başkalarının parası ile TEKEL ve Türk Tipi Tütün İmtiyazını satın alan birisini ” Girişimcilik ve Liderlik ” konusunda panele konuşmacı olarak davet edenlere atılmalıymış ! .

  Netice de Serdar bey bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve muhtemelen her üniversitelinin hayalindeki bir maaşla kendisine iş teklif edilmiş birisi . Ne yani ” Ben istemem , başkasını bulun ” mu demeliydi ?!

  Çok ayıp etmişler , ancak eminim Serdar bey de pek takmamıştır zaten :) O yumurtaları atanlar Serdar bey in aldığı maaşı bilselerdi , bir de Öğrenci harçlıklarından aldıkları yumurtaları ziyan etmez , afiyetle yerlerdi :))

  Şu üniversite öğrencileri her dönemde aynı ” Karikatürleri ” mi canlandırır canım ?!

  ” SOS İSTEMİYORUZ ” Pankartı daha dikkat çekici olurdu .” neymiş bu sos meselesi ? ” diye merak edenler FDA in ( Amerikan Sağlık Örgütü ) kampanyasından haberdar olurdu :)

  Yine de sempatik çocuklarmış ! Ancak bir birey olarak sayın Serdar Örs ten özür dilemeliler bence !

  Sedar bey e de bir tavsiye : Bu ülkede ” Girişimcilik ve Liderlik ” çok kolay elde edilebilen meziyetler , Kendinize ” B..unda boncuk mu var ” muamelesi yaptırmayın !! Biraz siz de uyanık olun . Başkasının parası ile emanetçi olarak fabrika satın alıp , görevin bittiğinde anahtarı teslim etmek ne zamandan beri girişimcilik oluyor ! Sanırım Serdar bey de henüz genç ve toy bir genç !! B..unda boncuk olduğunu sanmış :))))

  Selamlar ,

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Toprak Onur Yaşam