İlgili Yazılar

Bir Yorum

 1. 1
  cengiz şahin

  cengiz şahin

  Çatalımın Ucunda Dönüyor Dünya !

  İşte bu başlık dikkatimi çekti ve ” acaba doğrumu anladım ” diyerek tıkladım siteyi , evet doğru anlamışım ! İçinde bulunduğumuz ” Global süreç ” bundan sonra biz sıradan insanların elinde kalan tek ” gücün ” bu olduğunu gösteriyor .

  Yukarıdaki kaynak linki ( http://meyvelitepe.typepad.com/ ) tıkladığınızda yazı içinde başka linkler de bulacaksınız . Hepsini tıklayıp okuyun demek gereklimi bilmiyorum , çünkü herkesin o kadar vakti olmayabilir , ancak http://twshot.com/2AGE linkini mutlak tıklayın . Biz sıradan insanların hiç bir zaman kaybetmeyeceği tek güç bu ! İçinde bulunduğumuz asırda insanoğlu kendi geleceğine ve gelecek kuşaklarına nasıl bir dünya bırakacağına kendisi karar verecek . Artık seçimler bireysel veya ülkesel kalamayacak çünkü her ülke vatandaşı bundan sonra çıkarlarını ancak ortak hareket ederek koruyabilecek . Hiç bir ulusun çıkarı bir diğerininkinden bağımsız olamayacak .

  http://www.karasaban.net ‘e ve ” HATIRLAMA ” sından dolayı Defne Koryürek’e teşekkürler .

  Ben de bir hatırlatma yapayım ; Nasrettin Hoca der ki , PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAR ” :) Akşehir’e gidenler bilir ; Nasrettin Hoca’mızın , etrafı açık olmasına rağmen kapısı kocaman bir asma kilit ile kilitlenmiş bir türbesi vardır . Türbenin içinde de bir nokta . O noktanın yanında şöyle yazar ; ” DÜNYA’NIN MERKEZİ ” !!! İçinizde inanmayanlar çıkabilir , İnanmayan varsa ölçsün ! :)

  ” Nasrettin Hoca Hikayeleri ” nin ne kadar ciddi mesajlar verdiğini , etrafı tamamen açık olmasına rağmen kilitli bir kapısı olan ve içinde ” Dünya’nın Merkezi ” yazan o türbeyi gördüğümde ben daha iyi anlamıştım , size de aktarayım istedim .

  Dünya’nın Merkezi Akşehir’dedir . inanmayan ölçsün !!! Sanırım artık o türbeye ve ” Dünya’nın Merkezine ” bir de çatal saplamak ve yanına da ” DÜNYA ARTIK BU ÇATALIN ETRAFINDA DÖNÜYOR ” diye de yazmak gerekli . İnanmayan gelişmeleri izlesin !!!

  http://www.karasaban.net ‘e ve Defne Koryürek’e bir kez daha teşekkürler .

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Toprak Onur Yaşam