Cengiz Şahin

Cengiz Şahin

1970 Samsun doğumlu. Evli ve 2 çocuk babası. İstanbul Üniversitesi Tütün Eksperleri Yüksekokulu’ndan 1991 yılında mezun oldu. 1992 yılında TEKEL Genel Müdürlüğü Samsun - 19 Mayıs Yaprak Tütün İşletme Müdürlüğü’nde “Tütün Teknolojisi Mühendisi-Tütün Eksperi” olarak mesleğe başladı. Ege, Marmara, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde “Yaprak Tütün Ekspertizi” , “Bakım Amirliği” yaptı. Kapatılmadan önce “Samsun Y.T. İşletme Müdürlüğü İhracat Şube Amirliği” görevini yürütmekteydi. Halen, 2010 yılında atandığı “Samsun Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nde” mühendis olarak görev yapmaktadır.

İlgili Yazılar

2 Yorumlar

 1. 1
  cengiz şahin

  cengiz şahin

  Sanırım sık sık tıklandığı için , yazının sonundaki Aşık Veysel videosuna reklam eklemişler . Videonun başlaması bazen 1 dk yı buluyor . Tıkladığınızda reklam gelirse videoyu kapatıp yeniden başlatın .

  Yazının sonunda o ezgilerin mutlaka duyulması gerektiğini düşündüm , o nedenle Aşık Veysel videosunu çıkarmak istemedim .

  Keyifle izlemenizi , dinlemenizi ve düşünmenizi dilerim .

 2. 2
  cengiz şahin

  cengiz şahin

  “Ölüm Tarlaları-Avrupa’nın ucuz etinin gerçek maliyeti” isimli video bu yazı yayınlandıktan kısa bir süre sonra kaldırıldı! Oysa o video AB Komisyonu’nun maddi desteği ile gerçekleştirilmiş bir projenin sonucu idi!

  Gıda sektörümüzdeki bazı gelişmelere başka gözle bakmamızı sağlayabilirdi o video, olmadı, kaldırıldı, ama yaptığım çevirinin linki sayfada mevcut, göz atabilirsiniz!

  Hasankefy ile Doğru’dan bir benzerlik olmasa da “beyaz insanın” açgözlülüğü anlamında ortak bir nokta var! Uluslararası Sermaye hareketleri biz sıradan insanların bildiğinden çok daha farklı bir sisteme göre planlanıyordur eminim! O nedenle eğer vatandaş olarak kendi haklarımıza sahip çıkmazsak siyasetçiler başta, hiç kimse bizim çıkarlarımızı düşünmez! Yaşam bu kuralın üzerine kuruludur; Kendi hakkına kendin sahip çıkacaksın, başkasından fayda beklenmez!

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Toprak Onur Yaşam