Ahmet Atalik

Ahmet Atalik

Zıraat Mühendisleri İstanbul Odası Başkanı.

İlgili Yazılar

3 Yorumlar

 1. 1

  ali

  almışsınız ağzınıza bir cargill dir gidiyor adamlar fabrikayı hukuk dışı değil tüm belgeleri devletten aldıktan sonra fabrikayı kurmuştur. ayrıca türkiye de tarım arazisi üzerinde olmayan kaç tane fabrika ev vede bunun gibi yapı vardır? sıkıyorsa kapatsanıza millet aç kalsın. siz adam gibi işinizi yapın bırakın adamları enazından türk mısır çiftçisine para kazandırıyor. sizin gibi masa başında internetten okuduğuyla insanları yanlış yönlendirmiyor. çukurovada sabancı topluluğunu koç grubunun yabancı iştiraklerle ortak kurduğu onlarca fabrika var 1.sınıf arazi üzerine alışveriş mağazalrı var. neden onlara ses çıkarmıyorsunuz nerde ziraat odaları. akıllarında ancak cargill var bence dürüst olmak erdemliktir dürüst olun yalakalık olsun diye kimse demeç vermesin. önemli olan türkiye cumhuriyetidir. ona sahip çıkacak davranışlarda bulunulmlıdır.

 2. 2
  Ahmet Atalık

  Ahmet Atalık

  Sayın Ali bey, değerli yorumunuzla ufkumuzu açıp bizlere yol gösterdiğiniz için teşekkürler.

  Bizim de amacımız zaten Türkiye Cumhuriyetine (devletine) sahip çıkmak. Katkılarınız doğrultusunda Cumhuriyetimize sahip çıkmak için bundan sonra Amerika’nın Cargill şirketi’ne sahip çıkmamız gerektiğini öğrenmiş olduk.

  Ülkemizdeki mısır üreticisinin para kazanma mekanizmasının Cumhuriyetimiz-devletimiz değil Cargill olduğunu unutmayacağız. Böylelikle de Cumhuriyetimize sahip çıkmış olacağız!?

 3. 3

  Kayhan SELÇUK

  Nişasta bazlı şekere ihtiyacımız yok! Bunun sebebi usa nın gdolu mısır fazlasından kurtulması içindir ve bu mısır topraklarımızda üretilmesi ile sanayimize boyunduruk vurulmak istenmekte ayrıca sağlık açısından son derece sakıncalı olan NBŞ şeker tükettirilmesi amaçlanmaktadır…

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Toprak Onur Yaşam