İlgili Yazılar

8 Yorumlar

 1. 1

  Hüseyin Kara

  Ensar zümre ile kaolin kili ile ilgili görüşmek istiyorum.

 2. 2

  özgür

  Ensar Zümre kendisiyle bağlantıya geçilmesi halinde, hazırladığı kaolin kilinden, deneme amaçlı olarak kullanımı için, yollamaya hazır.

  bu yazıya istinaden sizinle görüşmek istiyorum. yardımcı olursanız çok memnun olurum

 3. 3

  ismet arslan

  kaolin kili almak istiyorum. bu konuyla ilgili olarak ensar zümre ile iletişim kurmak istiyorum.

 4. 4

  acemi_caylak

  Sayın İsmet Arslan,

  Yazının içerisinde Ensar Bey’in mail adresi zaten var. Kendisine zumre@superonline.com adresinden ulaşbilirsiniz.

 5. 5

  Ensar Zümre

  Öncelikle belirtilmesi gereken husus denemeleri sürekli olarak geliştirilen ürün partikül film teknolojisine uygun, tamamı dogal ve soy minerallerden(inert minerals) oluşan bir karışım.

  Bu karışım minimum %95 kaolin içermekte olup geriye kalan kısmıda ürünün beyazlığını, suda askıda kalabilme özelliğini, yapraklara yapışabilme özelliğini arttırabilmek için ilave edilen tamamı doğal olan mineraller , yayıcı yapıştırıcılar.

  Ürünün tüm Türkiye illerindeki satış fiyatı Adrese teslim 2 TL/kg dır.

  Daha detaylı bilgiye sun-shader. com adresinden ya da doğrudan e posta adresinden ulaşılabilir.

 6. 6

  Cuma Esentürk

  Kaolin kili ile ilgili birkaç yıldır tartışma oluyor (ağaçlar.net’ten izliyorum). Sanki bir netlik kazanmadı. Sanki kafalar hala karışık ve bir belirsizlik egemen. Kaolin kili denilen madde denildiği gibi gerçekten yararlı, hatta kurtarıcı ise sanal dünya dışına çıkılarak üreticiye ulaşmanın yolları aransa daha iyi bir toplum hizmeti verilmiş olmaz mı? Ben aydınlanmak ve çevremi aydınlatmak istiyorum. Kaolin kiline ulaşmak istiyorum. Bayiler bilmiyor. İyi çalışmalar, bol ürünler.

 7. 7

  Süleyman Durul

  Kaolini 2 yıldır ceviz ağaçlarımda kullanıyorum,hem ağaçlardaki güneş stresini önledi hemde meyvelerdeki güneş yanıklığını %90 önledi .tavsiye ederim.

 8. 8

  eren

  Arkadaslar ben fettah madenciligin sahibi eren isti.izmir de mikronize ogutum tesisim var.ve tesisimde mikronize kailin bulunmaktadir.nakliye haric fiyati 2 trl /kg DEGİL 0.25 trl /kg dir. Temin etmek isteyen arkadaslar 0532 601 12 61. Yalniz minumum siparisin 10 Ton olursa iyi olur.sayin ensar zumre isterse ben uretimini yaparim ozel karisimini kendisi gerceklestirir. Boylelikle herkes cok ucuza bu urune sahip olur.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Toprak Onur Yaşam